Nejlepší recepty na ořechové pochoutky

Olej z vlašských ořechů

Vlašské ořechy si můžeme vychutnat i jinak, než jen v ořechových řezech nebo jiných pečených pochoutkách. Je to například olej z vlašských ořechů, který blahodárně působí na lidský orgasmus i pokožku. Olej z vlašských ořechů lze jak konzumovat, tak jej můžete použít na pokožku. Vždy byste se ale měli dobře informovat, zda je olej určen k obojímu. Na trhu se totiž najdou dokonce i takové oleje, které jsou určeny výhradně k jednomu či druhému použití.

Vlašské ořechy jako takové, velmi dobře působí na lidský organismus v rámci vysoké hladiny cholesterolu v krvi, který snižuje, má protizánětlivé účinky a reguluje krevní tlak. U oleje z vlašských ořechů je to ale stejně, jako u jiných potravin nebo doplňků stejné, že takto působí jen při dlouhodobém užívání. Olej z vlašských ořechů by se rozhodně neměl nijak tepelně upravovat nebo ohřívat.

Ideálně byste jej měli udržovat vždy v chladu a pravidelně kontrolovat jeho trvanlivost, která je velmi omezená. I to je důvod, proč by se olej měl nakupovat jen v minimálních dávkách, které jste schopni v nejbližší době spotřebovat.

Stejně jako je tomu u oleje z lískových ořechů, i tento má velmi dobré účinky na problematickou pleť a pokožku. Už při krátkodobém promazávání těla se dostavují léčivé účinky. Olej nezanechává na pokožce mastný film a velmi dobře se do pokožky zapustí. Nemusíte se tedy jeho užívání obávat ani v případě, že máte problematickou a aknózní pleť, která trápí velkou většinu populace.

Oleje z vlašských ořechů se nemusíte obávat ani při dlouhodobé konzumaci vzhledem k tomu, že nijak nepůsobí na tuky a váha se vám po něm rozhodně rapidně nezvedne.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oleje z ořechů a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.